M1 PULSE YERALTI GÖRÜNTÜLEME VE DEDEKTÖR SİSTEMİ FİYAT : 21,900TL


  • Görüntülenme: 7592
  • Stok Durumu: Stokda Var

Özellikler

Ürünün eşsiz olmasını sağlayan başlıca özelliklerinden bahsedecek olursak,

1-Görüntüleme Tarafı
-          EMF sensörü desteklemekte
-          EMI sensörü desteklemekte
-          Gradiometre desteklemekte
-          Rezistivite desteklemekte

Tüm bu desteklediği sistemler ile hem kendi ekranında voltaj ya da sensörün kendi ölçüm birimine göre rakamsal olarak görüntüleme yapılmaksızın bilgi alınabilinmekte, hem de istenirse 3D görüntüleme yapılabilinmekte.

1-Dedektör Tarafı
-          DD tek para bobini desteklemekte
-          Mono derin arama bobini desteklemekte

Dedektör tarafında desteklediği DD bobin ve Mono bobinin her ikisi ile de muhteşem toprak ayarı yapabilmekte. Bu sayede minerale hiçbir şekilde tepki almadan arama gerçekleştirebilmekte. Beraberinde DD bobin ile mükemmel metal ayrımı sunabilmekte.
 
1-Teknolojik Tarafı
-          4,3” Renkli Dokınmatik ekrana sahip. Bu sayede muhteşem kullanım kolaylığı sunmakta. Ayrıca istenirse tuşlar ile de kullanılabilinmekte.
-          Üzerinde yer alan tek bir konnektöre ne takılırsa tanıyarak ona uygun sistemi otomatik olarak çalıştıran otomatik ekipman tanıma istemine sahip. Bu sayede ilk açılışta ve kullanımda ayar karmaşasını ortadan kaldırmakta. 
-          Takılan ekipman eğer bir sensör ise, istenirse renkli dokunmatik ekranında rakamsal seviye takip imkanı sunabilmekte.
-          Android işletim sistemi ile çalışan ileri seviye yer altı görüntüleme programı ile sensörler ya da bobinler ile yer altı görüntüleme imkanı sunabilmekte.
-          Dahili yüksek kalite bataryası ve dijital açma-kapama sayesinde çok kompakt bir yapı sunabilmekte.
 
1-Diğer özellikler
-          Dedektör kullanımında tutma kolunun elcik kısmındaki butona basılarak bobinin pompalanması şeklinde çok kolay ve definecilerin çok aşina olduğu toprak ayarı yapama özelliğine sahip.
-          Bobinlerin boy ya da stillerine göre ana ünite tutma koluna takılabilmekte ya da boyna asılabilmekte.
-          Yüksek kalite renkli ekranıda algılamaya göre renk değişimi ile destekli rakamsal grafikler oluşturabilmekte.
-          Menüden seçilebilinen ses modları ile ihtiyaca göre değişik ses stillerinde çalışma olanağı sunabilme.